19 - 07 - 2018

Strona główna

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ciechanowie

Ogólnopolski Turniej  Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ciechanowie

W miniony weekend 21-23.04.2017r. Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” uczestniczył w Ogólnopolskim Turnieju  Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ciechanowie .

Bardzo dobrze wręcz rewelacyjnie zaprezentowały się  dziewczęta klas V-tych zwyciężając w Turnieju .

Zawodniczki UKS "Sprint" Ulan-Majorat prowadzone i trenowane przez Panią Anetę Struczyk w fazie grupowej - eliminacyjnej  pokonały : UKS MDK Jedynka Bartoszyce 21 : 14, UKS "Kontra" Warszawa  31 : 28, UKS "Jedynka" Przysucha 26 : 20, MKS HENRI LLOYD Brodnica  27 : 23, 

W Finale  spotkały się z drużyną UKS "Grom" Wieniawa. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem remisowym. W dogrywce - do " złotej bramki" lepsze okazały się  zawodniczki Sprintu.  Wynik końcowy finały 27 : 26 dla UKS "Sprint" Ulan-Majorat. 

W turnieju dziewcząt wystąpiło dziesięć  zespołów z 6 województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego, śląskiego i lubelskiego.  

Najlepszym bramkarzem turnieju została zawodniczka "Sprintu" Dominika Ostrzyżek.

W załączeniu zdjęcie drużyny.

Drużyna wystąpiła w składzie:

Od lewej stoją: Patrycja Grodzicka, Karolina Śpiewak, Marta Białucha, Katarzyna Lipińska, Marta Kurowska, Trener: Aneta Struczyk,

W przysiadzie: Dominka Ostrzyżek, Julia Górska, Emilia Niebrzegowska, Łucja Paćko, Wiktoria Tchórzewska

W turnieju uczestniczyli również chłopcy, którzy mimo zwycięstwa z KS „Vive Turon” Kielce i UKS „Olimpikus” Ciechanów   uplasowali się w środku klasyfikacji  na XII miejscu.

Wielkie brawa dla zawodniczek i zawodników UKS „Spint” Ulan-Majorat

  

Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster