11 - 12 - 2018

Strona główna

Rewelacyjny występ w Nowym Sączu

R E W E L A C Y J N Y  W Y S T Ę P w  N O W Y M S Ą C Z U

Z A W O D N I C Z E K U K S „S P R I N T” U L A N – M A J O R A T

A W A N S D O  1/8 P U C H A R U P O L S K I M Ł O D Z I C Z E K

W dniach 28-30.04.2017r. Zespół Dziewcząt w Kategorii Młodziczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint” w Ulanie-Majoracie – uczestniczył w 1/16 Pucharu ZPRP – Mistrzostw Polski.

Zaszczytu reprezentowania województwa lubelskiego dostąpiły dwa zespoły z województwa: UKS „Roxa” Lublin oraz UKS „Sprint” Ulan-Majorat. Mistrz i Wicemistrz Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2016/2017.

W ośmiu miejscach w kraju, najlepsze 32 zespoły w Polsce, wyłonione z trwających

wiele miesięcy rozgrywek prowadzonych w ramach Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej, spotkały się w dniach 28-30.04.2017r na 1/16 Pucharu ZPRP. Zespoły podzielone zostały na osiem grup / po 4 zespoły w grupie: A, B, C, D, E, F, G, H /.

 W grupie H w Nowym Sączu spotkały się: UKS „Dwójka” Nowy Sącz woj. małopolskie, UKS „Olimpia” Końskie woj. świętokrzyskie, UKS „Olszynka” Dzikowiec woj. podkarpackie oraz UKS „Sprint” Ulan-Majorat woj. lubelskie.

               

Wyniki spotkań:

  1. UKS „Olszynka” Dzikowiec – UKS „Sprint” Ulan-Majorat -  14 : 26 ( 6 : 10 )
  2. UKS „Dwójka” Nowy Sącz – UKS „Olimpia” Końskie -  20 : 16 ( 10 : 8 )
  3. UKS „Olszynka” Dzikowiec – UKS „Olimpia” Końskie -  22 : 23 ( 12 : 12 )
  4. UKS „Dwójka” Nowy Sącz - UKS „Sprint” Ulan-Majorat -  25 : 26 ( 10 : 14 )
  5. UKS „Olimpia” Końskie -       UKS „Sprint” Ulan-Majorat -  22 : 31 ( 11 : 17 )
  6. UKS „Dwójka” Nowy Sącz-   UKS „Olszynka” Dzikowiec -  26 : 19 ( 12 : 4 )

TABELA

  Drużyna UKS „Olszynka” Dzikowiec UKS „Sprint” Ulan-Majorat UKS „Dwójka” Nowy Sącz UKS „Olimpia” Końskie PUNKTY BRAMKI MIEKSCE
  UKS „Olszynka” Dzikowiec  

14 : 26

19 : 26

22 : 23

0 : 6

55 : 75

IV

  UKS „Sprint” Ulan-Majorat

26 : 14

 

26 : 25

31 : 22

6 : 0

83 : 61

I*

  UKS „Dwójka” Nowy Sącz

26 : 19

25 : 26

 

20 : 16

4 : 2

71 : 61

II*

  UKS „Olimpia” Końskie

23 : 22

22 : 31

16 : 20

 

2 : 4

61 : 73

III

*Awans do 1/8 Pucharu ZPRP Młodziczek

Zwycięska drużyna UKS „Sprint” Ulan-Majorat wystąpiła w składzie:

Od lewej stoją: Marta Wierzchowska, Izabela Szczygielska, Justyna Lipińska, Julia Ostrzyżek, Weronika Mazur, Julia Sposób, Dominika Wierzchowska , Trener : Jarosław Mazurek,

w szeregu środkowym: Oliwia Wierzchowska,Magda Grodzicka, Natalia Kurowska, Maja Wierzchowska, Zuzanna Nowacka, Aleksandra Niebrzegowska,

w przysiadzie: Julia Wierzchowska, Milena Zientara

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie –Majoracie serdecznie dziękuje Wójtowi Gminy Ulan-Majorat oraz Lubelskiemu Związkowi Piłki Ręcznej za pomoc w organizacji wyjazdu na 1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek do Nowego Sącza .

Awansując z I miejsca w grupie H do dalszych rozgrywek UKS „Sprint” Ulan-Majorat uzyskał prawo organizacji 1/8 Pucharu Polski Młodziczek na swoich obiektach.

Turniej rozgrywany będzie na obiektach sportowych Powiatu Radzyńskiego w dniach 12-14.05.2017r.

                                                                                                       Z a p r a s z a m y

                                                                                                 O R G A N I Z A T O R Z Y

                                                                                   U K S   S P R I N T   U L A N – M A J O R A T

Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster