26 - 09 - 2018

Strona główna

VII MIĘDZYNARODOWY XVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

 

VII MIĘDZYNARODOWY XVII OGÓLNOPOLSKI

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Ulan – Majorat, 02 – 04.03.2018r.

/karta zgłoszenia do pobrania (.doc)/

 

 

INFORMACJA NA TEMAT DOJAZDU

Ulan – Majorat – miejscowość położona w województwie lubelskim. 12 km od Radzynia Podlaskiego. Znajduje się pobliżu węzła kolejowego – Łuków, który leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych Południe – Północ i Wschód – Zachód.


1.CEL IMPREZY

- popularyzacja piłki ręcznej

- zachęcenie dzieci i młodzieży do

   uprawiania sportu

- promocja regionu

- dostarczenie radości ze współzawodnictwa

- wyłonienie najlepszych zespołów

- integracja środowiska sportowego

2. ORGANIZATOR

- Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” przy Zespole Szkół w Ulanie - Majoracie

   Współorganizatorzy:

-          Zespół Szkół w Ulanie – Majoracie

 

3. TERMIN, MIEJSCE, ZAKWATEROWANIE

   02 – 04.03.2018r. Hala sportowa Zespołu Szkół w Ulanie – Majoracie, hale w Radzyniu Podlaskim. Sale lekcyjne Zespołu Szkół

/ własny śpiwór i materac /.

4. WARUNKI UCZESTNICTWA

-          w zawodach mogą uczestniczyć UKS-y, SKS-y, zespoły szkolne i inne organizacje dziecięce,

-          zespoły muszą być pod opieką osób dorosłych, które posiadają uprawnienia do pracy i opieki nad dziećmi,

-          opłacone wpisowe

-          posiadanie ważnych badań lekarskich

5. KATEGORIE WIEKOWE

I – dzieci – rocznik 2005 i mł. / chłopcy /

II – dzieci – rocznik 2005 i mł. / dziewczęta /

III – młodzik – rocznik 2003/2004

IV – młodziczka – rocznik 2003//2004

6. SYSTEM ROZGRYWEK

     W zależności od ilości zgłoszonych zespołów / przewidywany udział 8- 10 drużyn w kategorii /.

7. WYŻYWIENIE

Stołówka Zespołu Szkół w Ulanie – Majoracie

8. SPRAWY FINANSOWE

-          wpisowe 150 zł od zespołu ,

-          koszt wyżywienia i zakwaterowania /dwa noclegi, posiłki od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę / - 130 zł od osoby,

-          jeden trener gratis,

-          kierowca – 60 zł,

-          kaucja zwrotna od zespołu – 150 zł

9. NAGRODY

-          wszystkie drużyny otrzymują pamiątkowe puchary,

-          wszyscy zawodnicy otrzymują dyplomy,

-          trzy pierwsze zespoły w kategorii – medale

-          dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca w kategorii,

-          dla najlepszego zawodnika w drużynie.

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ

-          kartę zgłoszeń wg wzoru / w załączeniu / należy przesłać do dnia 09.02.2018r. na adres:

Uczniowski Klub Sportowy

„Sprint”

21 – 307 Ulan – Majorat

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

oraz wpisowe od zespołu na konto:

UKS „Sprint” w Ulanie – Majoracie,

BS w Radzyniu Podlaskim O/Ulan,

NR 92 8046 1041 2005 0800 0749 0001

 

            Do dnia 23.02.2018r. drużyny otrzymają potwierdzenie o zakwalifikowaniu do turnieju / decyduje kolejność zgłoszeń /.

11. SPRAWY RÓŻNE

-          koszty organizacyjne pokrywa organizator

-          zespoły przyjeżdżają na własny koszt,

-          zawodnicy powinni być ubezpieczeni na czas udziału w zawodach  / organizator nie będzie ponosił konsekwencji z tytułu wypadków /,

-          wszystkie kwestie sporne rozstrzyga organizator

12. Szczegółowych informacji o turnieju

     udziela:

Wiesław Zienkiewicz

Tel. ( 083 ) 35 18 325 – domowy

( 083 ) 35 18 454 praca

692 942 676 – mob.

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.ukssprint.czeka.pl

 

 

 

WYNIKI

z poprzednich lat

2015

 

Dzieci - dziewczęta / rocznik 2002/2003

  1. UKS „ROXA” LUBLIN
  2. UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT
  3. KPR „ROKiS” RADZYMIN

Dzieci - chłopcy / rocznik 2002/2003

  1. KS „VIVE TAURON” KIELCE
  2. ŁUCK / UKRAINA /
  3. UKS „OLSZTYNIAK” OLSZTYN

Młodziczka – / rocznik 2000/2001 /

  1. MOSIR SIEMIATYCZE
  2. UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT
  3. SPR „ŁUKOVIA” ŁUKÓW

Młodzik – / rocznik 2000/2001 /

  1. KS „VIVE TAURON” KIELCE
  2. MOSIR SIEMIATYCZE
  3. UKPR „AGRYKOLA” WARSZAWA

2016

 

Dzieci - dziewczęta / rocznik 2003/2004

  1. UKS „JEDYNKA” ŁUKÓW
  2. UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT
  3. MUKS „OMEGA” MRAGOWO

Dzieci - chłopcy / rocznik 2003/2004

  1. MDK BARTOSZYCE
  2. MUKS „OMEGA” MRĄGOWO
  3. UKPR „AGRYKOLA” I WARSZAWA

Młodziczka – / rocznik 2001/2002 /

  1. GIMNAZJUM NR 2 RADZYMIN II
  2. GIMNAZJUM NR 2 RADZYMIN I
  3. SPR „ŁUKOVIA” ŁUKÓW

Młodzik – / rocznik 2001/2002 /

  1. KS „VIVE TAURON” I KIELCE
  2. UKS “BURSA“ PUŁAWY
  3. UKS „OLIMPIA” BIAŁA PODLASKA

2017

 

Dzieci - dziewczęta / rocznik 2004/2005

  1. UKS „JEDYNKA” ŁUKÓW
  2. UMKS „OMEGA” MRĄGOWO
  3. UKS MDK BARTOSZYCE

Dzieci - chłopcy / rocznik 2004/2005

  1. KU AZS UMCS LUBLIN
  2. KS „VIVE TAURON” KIELCE
  3. UMKS „ORLĘTA” ZWOLEŃ

Młodziczka – / rocznik 2002/2003 /

  1. UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT
  2. KS „VICTORIA” PIASECZNO
  3. UMKS „ORLĘTA” ZWOLEŃ

Młodzik – / rocznik 2002/2003 /

  1. KS „VIVE TAURON” KIELCE III
  2. KS “VIVE TAURON” KIELCE I
  3. MDK BARTOSZYCE

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
ORGANIZATORZY
Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster