19 - 11 - 2018

Sezon 2009 - 2010

Półfinał Pucharu Polski Młodzików - sezon 2009-2010

Głogów

 

Skład zespołu:

Cezary Rogoziński, Jan Stępniewski, Przemysław Wisznicki, Dawid Łukasik, Tomasz Zienkiewicz, Bartosz Kożuch, Marcin Zienkiewicz / 96 /, Marcin Zienkiewicz / 95 /, Wojciech Zienkiewicz, Przemysław Kurowski, Michał Bogusz.

Trener - Wiesław Zienkiewicz

Protokoły:

MUKS Chrzanowia Chrzanów - Ulan

SPR Chrobry Głogów - Ulan

UKS Kusy Szczecin - Ulan


 

Ćwierćfinał Pucharu Polski Młodzików - sezon 2009-2007

Bydgoszcz 30.04 - 2.05 2010r

 

 

Skład zespołu:

Michał Bogusz, Jan Stępniewski, Dawid Łukasik, Przemysław Wisznicki, Tomasz Zienkiewicz, Bartosz Kożuch, Marcin Zienkiewicz / 96 /, Cezary Rogoziński, Marcin Zienkiewicz / 95 /, Przemysław Kurowski, Wojciech Zienkiewicz.

Trener - Wiesław Zienkiewicz

 

Komunikaty i protokoły

Komunikat końcowy Ćwierćfinał Pucharu Polski

Protokół z meczu UKS Grunwald Poznań - Ulan

Protokół z meczu UKS Iskra Bydgoszcz - Ulan

Protokół z meczu UKS Skorpion Rudka - Ulan

 

Komunikat końcowy Wojewódzka Liga Kategoria Młodzik

 

Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster