19 - 11 - 2018

Sezon 2014 - 2015

Finał Pucharu Polski Dzieci - sezon 2014-2015

Kępno, 21 - 24.05. 2015r

 

 

Skład zespołu:

Julia Ostrzyżek, Maja Wierzchowska, Kinga Świderska, Julia Wierzchowska, Justyna Lipińska, Milena Zientara, Oliwia Wierzchowska, Weronika Mazur, Magda Grodzicka, Marta Wierzchowska, Julia Sposób.

Trener - Jarosław Mazurek

 

Komunikaty i protokoły:

Komunikat końcowy Finału Pucharu Polski Dzieci

Protokół meczu UKS Olimpia Końskie - Ulan

Protokół meczu UKS Kusy Szczecin - Ulan

Protokół meczu MOSiR Polonia Łaziska Górne - Ulan

Protokół meczu EUCO UKS Dziewiątka Legnica - Ulan

Protokół meczu UKS Pantery Dopiewo - Ulan

Protokół meczu UKS Novar Lubicz - Ulan

Protokół meczu SPR Olkusz - Ulan

 

Komunikat końcowy Wojewódzka Liga Dzieci

Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster