19 - 07 - 2018

Galerie zdjęć

RSS
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej zakończenie
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej zakończenie (213)
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz4
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz4 (207)
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3 (132)
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2 (199)
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1
XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1 (124)
1/8 finałów pucharu ZPRP młodziczek cz.2
1/8 finałów pucharu ZPRP młodziczek cz.2 (96)
1/8 finałów pucharu ZPRP młodziczek cz.1
1/8 finałów pucharu ZPRP młodziczek cz.1 (97)
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej-zakończenie
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej-zakończenie (263)
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz4
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz4 (237)
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3 (235)
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2 (197)
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1
XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1 (195)
XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3
XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3 (72)
XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2
XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2 (72)
XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1
XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1 (72)
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej - zakończenie
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej - zakończenie (198)
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3 (103)
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2 (94)
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1
XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1 (77)
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Grupowe
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Grupowe (36)
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz4
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz4 (140)
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3 (117)
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2 (135)
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1 (110)
Mistrzostwa Województwa-Gimnazjada 2012
Mistrzostwa Województwa-Gimnazjada 2012 (22)
Mistrzostwa Województwa-Gimnazjada 2013
Mistrzostwa Województwa-Gimnazjada 2013 (28)
Półfinał Mistrzostw Polski
Półfinał Mistrzostw Polski (31)
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz3 (158)
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz2 (128)
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej cz1 (94)
Powered by Phoca Gallery
Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster